Wycieczki 3 dniowe

Wycieczki trzydniowe

Rozwijamy pasje
i talenty

Wędrowna wycieczka, rafting

Wycieczka zdobywanie fortu

Wycieczka Mini Survival

Wycieczka góry, lasy, konie

Wycieczka wędrowna

Rafting & Spływ kajakowy

Taki pomysł wycieczki powstał aby pielęgnować miłość do natury oraz ułatwić dostęp do przyrody i doceniać ją.

Czas spędzony z przyrodą zwiększa aktywność mózgu w obszarach związanych ze szczęściem, pozytywnością i silnym zdrowiem emocjonalnym. Wpływ natury pomaga uspokoić umysł, pozwalając łatwiej wykorzystać uśpioną kreatywność i inspirację. Natura jest również najlepszym środkiem zmniejszającym stres.

Uczestników wyprawy dzielimy na grupy wiekowe dla których zostaje przydzielony trener opiekun. Pokoje, namioty lub domki są również przydzielone wiekowo. W trakcie różnych rozgrywek, wycieczek, spływów wszystkie grupy mieszamy między sobą. Powstają zatem 3 grupy: niebieska, czerwona i żółta.
Każdy dzień przynosi coś nowego.
Przede wszystkim chodzi o kontakt z naturą, o poczucie spokoju, zabawę w grupie bez indywidualnej rywalizacji, walki o punkty. Grupa tworzy jedną siłę i pomaga sobie nawzajem.

Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, którzy oprócz tego że potrafią wiosłować w kajaku 5h, wędrować pół dnia, to po prostu chcą tego spróbować.
11- 0 lat
grupa Junior
14- 0 lat
grupa junior St

Wycieczka Srebrna Góra

Zdobywanie
Fortu

Wyprawa będzie stanowić wyzwanie dla twoich uczniów, umożliwiając im podejmowanie ryzyka, budowanie motywacji i odporności w kontrolowanym i bezpiecznym środowisku. Skuteczne podejmowanie wspólnych działań znacznie zwiększy ich samoocenę.

Program wycieczki realizowany jest w obszarze Fortu Srebrna Góra. Czeka na nas dużo niespodzianek, super ciekawa i wkręcająca gra fabularna oraz turniej sprawności, celności i szybkości. Na koniec ognisko z kiełbaskami i warzywny zdrowy grill.
Poznaj lepiej swoich uczniów
Podczas wyprawy Twoi uczniowie mogą odkryć ukryte talenty i pasje, a także rozwinąć umiejętności, które pozostaną z nimi w trakcie ich edukacji i życia. Natura, otoczenie, program stwarzają idealną okazję, aby jako nauczyciel lepiej poznać swoich uczniów, budując ich zaufanie i szacunek.
8- 0 lat
grupa młodzik
11- 0 lat
grupa Junior
14- 0 lat
grupa junior St

Wycieczka Mini Survival

W namiotach
pod gwiazdami

Taki pomysł wycieczki powstał z myślą o zintegrowaniu grupy, lepszym poznaniu siebie, swoich kolegów i koleżanki. Można sprawdzić swoje mocne i słabe strony a z drugiej strony odetchnąć w pięknych okolicznościach przyrody.

Uczestników wyprawy dzielimy na grupy pontonowe dla których zostaje przydzielony instruktor prowadzący.
Praca w grupie wpływa na obozowiczów niezwykle pozytywnie.
Mini Survival to dobry sposób na sprawdzenie siebie w innych warunkach niż zwykle. W nocy pod namiotem słychać całą naturę. I o to chodzi! O ten kontakt!

Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, którzy chcą przygody pod gwiazdami, nie boją się wody i wiosłowania po kilka godzin dziennie.
8- 0 lat
grupa młodzik
11- 0 lat
grupa Junior
14- 0 lat
grupa junior St

Wycieczka Góry, Lasy, Konie

3 dni w Zagrodzie Rekreacyjnej

Taki pomysł wycieczki powstał aby wśród dzieci i młodzieży pobudzić wyobraźnię oraz zaspokoić doznania edukacyjne, rekreacyjne i terapeutyczne.

Zatrzymamy się w Studzienno, dookoła łąki, lasy, góry i dosłownie sami. Tam mieszka ok.20 osób. Stąd mamy świetną bazę wypadową w pobliskie góry, które zamierzamy zdobyć.

Uczestnicy wycieczki biorą udział w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie główne wyprawy: ” Co Maniek ma wspólnego z Górskimi Bogami ?” Przed Wami 12 zadań, które doprowadzą do rozwiązania zagadki. W tym między innymi jazda czyszczenie koni, jazda bez siodła, karmienie zwierząt, gra terenowa, zadania na świeżym powietrzu.
Każdy dzień zaczyna się pianiem koguta.
Przede wszystkim chodzi o kontakt z naturą, oraz obcowanie ze zwierzętami. Zwierzęta odwracają uwagę od codzienności, od otaczających zjawisk i bodźców i sprawiają, że odpoczywamy.

Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, która potrzebuje oderwania się od codzienności, uchwycenia swojego wewnętrznego spokoju. Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, którzy oprócz tego że potrafią wiosłować w kajaku 5h, wędrować pół dnia, to po prostu tego chcą spróbować.
8- 0 lat
grupa młodzik
11- 0 lat
grupa Junior
14- 0 lat
grupa junior St

Nad wodą

Duża część programu będzie nad wodą, lepiej żeby uczestnik nie miał lęku przed nią.

Do plecaka

Zapraszamy do artykułu w menu Artykuły, nasze rady na pewno pomogą przy pakowaniu.

Odłączenie

Na ten moment odkładamy telefon, rezygnujemy z gier, mediów społecznościowych i innej elektroniki.

Kontakt

Rodzice w każdej ważnej sprawie mają kontakt z trenerami. Cała wyprawa prowadzone jest też online.

Przed wyjazdem

Na co zwrócić uwagę przy wyborze obozu

Do wyjazdu ważne jest przygotowanie.
Jeśli zrobicie to wcześniej, nie będziecie
zaskoczeni na miejscu.
Zapisz swoje rozgrywki online
i wyskocz z nami!

Kariera Rozgrywki Zakupy

Zagraj i pobaw się w realu
na świeżym powietrzu

Hulaja
rower
football

Rozwijaj Skrzydła

Kreatywne, czyste umysły i Dobra Energia

Rozpalajmy emocje i pobudzajmy wyobraźnię wśród naszych dzieci. Uczmy, żeby nie porzucały pomysłów, które rozkwitają w ich umysłach. Nie podcinajmy im skrzydeł, bo bez nich nie będą mogli swobodnie latać.