Wycieczki jednodniowe

Przygody na
świeżym powietrzu

Wycieczka góry, lasy, woda, konie

Wycieczka rafting, pontony

Wycieczka Srebrna Góra

Wycieczka z lornetką Dolina Baryczy

Wycieczka w góry i lasy

Zagroda Rekreacyjna

Taki pomysł wycieczki powstał aby wśród dzieci i młodzieży pobudzić wyobraźnię oraz zaspokoić doznania edukacyjne, rekreacyjne i terapeutyczne. Zatrzymamy się w Studzienno, dookoła łąki, lasy, góry i dosłownie sami. Tam mieszka ok.20 osób. Stąd mamy świetną bazę wypadową w pobliskie góry, które zamierzamy zdobyć.

Uczestnicy wycieczki biorą udział w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie główne wyprawy: ” Co Maniek ma wspólnego z Górskimi Bogami ? Przed Wami 12 zadań, które doprowadzą do rozwiązania zagadki. W tym między innymi czyszczenie koni, jazda bez siodła, karmienie zwierząt, gra terenowa, zadania na świeżym powietrzu.
Dzień, po którym zostanie rogal na twarzy 🙂
Przede wszystkim chodzi o kontakt z naturą, oraz obcowanie ze zwierzętami. Zwierzęta odwracają uwagę od codzienności, od otaczających zjawisk i bodźców i sprawiają, że odpoczywamy.

Wycieczka przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży, którzy potrzebują oderwania się od codzienności, uchwycenia swojego wewnętrznego spokoju.
8- 0 lat
grupa młodzik
11- 0 lat
grupa Junior
14- 0 lat
grupa junior St

Wycieczka Rafting

Spływ pontonami Przełomem Bardzkim

Taki pomysł wycieczki powstał z myślą o zintegrowaniu grupy, lepszym poznaniu siebie, swoich kolegów i koleżanki. Można sprawdzić swoje mocne i słabe strony, a z drugiej strony odetchnąć w pięknych okolicznościach przyrody.

Uczestników obozu dzielimy na grupy pontonowe dla których zostaje przydzielony instruktor prowadzący.
Więcej siły, energii oraz dumy i szacunku dla wspólnej pracy

Przede wszystkim chodzi o kontakt z naturą, zachęcenie do integracji, komunikacji i zaufania. Twoi uczniowie rozwijają swoje umiejętności emocjonalne i społeczne, ucząc się polegać na sobie i pracować w zespole.Wycieczka dla dzieci i młodzieży, którzy oprócz tego że potrafią wiosłować w kajaku 3h lub 5h, to po prostu tego chcą spróbować.

8- 0 lat
grupa młodzik
11- 0 lat
grupa Junior
14- 0 lat
grupa junior St

Wycieczka Srebrna Góra

Zdobywanie
Fortu

Wyprawa będzie stanowić wyzwanie dla twoich uczniów, umożliwiając im podejmowanie ryzyka, budowanie motywacji i odporności w kontrolowanym i bezpiecznym środowisku. Skuteczne podejmowanie wspólnych działań znacznie zwiększy ich samoocenę.

Program wycieczki realizowany jest w obszarze Fortu Srebrna Góra. Czeka na nas dużo niespodzianek, super ciekawa i wkręcająca gra fabularna oraz turniej sprawności, celności i szybkości. Na koniec ognisko z kiełbaskami i warzywny zdrowy grill.
Poznaj lepiej swoich uczniów
Podczas wyprawy Twoi uczniowie mogą odkryć ukryte talenty i pasje, a także rozwinąć umiejętności, które pozostaną z nimi w trakcie ich edukacji i życia. Natura, otoczenie, program stwarzają idealną okazję, aby jako nauczyciel lepiej poznać swoich uczniów, budując ich zaufanie i szacunek.
8- 0 lat
grupa młodzik
11- 0 lat
grupa Junior
14- 0 lat
grupa junior St

Wycieczka z lornetką

Park Krajobrazowy Dolina Baryczy

Wyprawa koncentruje się przede wszystkim na obserwacji ptaków i środowisku w którym żyją. Mamy szacunek dla naszego świata przyrody i jego własności.Dyskutujemy, w jaki sposób możemy pomóc i zadbać o naturę. Możemy skupić się na przystosowaniu siedlisk, ich pochodzeniu, różnorodności życia i naszym wpływie na różne gatunki ptaków.

Zobaczymy zabytkowy jaz Grabownica, wieżę widokową, zabytkowy wiatrak ,,Bronisław”, stajnię zajmująca się hodowlą koników polskich. Będziemy z wizytą w rodzinnej firmie, zajmującej się wytwarzaniem wysokiej jakości przetworów owocowych. Degustacja oraz dla każdej osoby shake ze świeżych truskawek. Na koniec grill lub obiad.
Uczestniczymy w edukacji na świeżym powietrzu
Opuszczenie klasy i uczestnictwo w aktywnym i praktycznym podejściu do zdobywania wiedzy i umiejętności daje zapytania, eksperymenty, opinie, refleksje i wspólne uczenie się na świeżym powietrzu. Wyprawy oferują również szansę znalezienia inspirujących sposobów uczenia się nowych umiejętności, przyswajania informacji i wprowadzania ich w życie. Wszystkie te umiejętności są zatem nieocenione dla młodych ludzi, którzy rozwijają się poprzez edukację i życie.
8- 0 lat
grupa młodzik
11- 0 lat
grupa Junior
14- 0 lat
grupa junior St

Nad wodą

Duża część programu będzie nad wodą, lepiej żeby uczestnik nie miał lęku przed nią.

Do plecaka

Zapraszamy do artykułu w menu Artykuły, nasze rady na pewno pomogą przy pakowaniu.

Odłączenie

Na ten moment odkładamy telefon, rezygnujemy z gier, mediów społecznościowych i innej elektroniki.

Kontakt

Rodzice w każdej ważnej sprawie mają kontakt z trenerami. Cała wyprawa prowadzone jest też online.

Przed wyjazdem

Na co zwrócić uwagę przy wyborze obozu

Do wyjazdu ważne jest przygotowanie.
Jeśli zrobicie to wcześniej, nie będziecie
zaskoczeni na miejscu.
Dziewczyny ! Oderwijcie się na moment ! Wokół są też ciekawe dźwięki !

facebook instagram
toktok

Relaks z przyrodą, szum drzew, śpiew ptaków, rozmowa z kolegami.

rysowanie decoupage
Origami

Rozwijaj Skrzydła

Kreatywne, czyste umysły i Dobra Energia

Rozpalajmy emocje i pobudzajmy wyobraźnię wśród naszych dzieci. Uczmy, żeby nie porzucały pomysłów, które rozkwitają w ich umysłach. Nie podcinajmy im skrzydeł, bo bez nich nie będą mogli swobodnie latać.