Wycieczki

Wycieczki

Jesteśmy wyjątkowi, mamy pomysły

Wycieczki
1 - dniowe

Całodniowe przygody o różnej tematyce i aktywności. Ski Raft, gry fabularne, konie, sport i wypoczynek, dobra zabawa i nauka.

Wycieczki
2 - dniowe

Do wyboru wycieczki rekreacyjne, pełne relaksu i wyciszenia oraz aktywne, sportowe, podczas których brakuje czasu na nudę.

Wycieczki
3 - dniowe

Wyjazd na 3 dni to możliwość pokonania dłuższych tras raftingowych i pieszych, więcej sportu i rekreacji, zabaw i gier terenowych.

Wycieczki
4 - dniowe

Wycieczki 4 dniowe polecamy starszym klasom. Większy wysiłek, dużo zadań, szybka organizacja wokół siebie oraz grupy.

Swoboda odkrywania

Rozwój osobisty, budowanie zespołu.

Umiejętności uczenia się na zewnątrz

Opuszczanie klasy i uczestnictwo w aktywnym i praktycznym podejściu do zdobywania nowych umiejętności również pielęgnuje zapytania, eksperymenty, opinie, refleksje i wspólne uczenie się na zewnątrz. Wycieczki oferują również szansę znalezienia inspirujących sposobów uczenia się nowych umiejętności, przyswajania informacji i wprowadzania ich w życie. Wszystkie te umiejętności są zatem nieocenione dla młodych ludzi, którzy rozwijają się poprzez edukację i życie.

Poznaj lepiej swoich uczniów

Podczas Wycieczek na Zielono Twoi uczniowie mogą odkryć ukryte talenty i pasje, a także rozwinąć umiejętności, które pozostaną z nimi w trakcie ich edukacji i życia. Nasze otoczenie na zewnątrz stwarza idealną okazję, aby jako nauczyciel lepiej poznać swoich uczniów, budując ich zaufanie i szacunek.

Większość naszych działań ma na celu współpracę w grupach, dzięki czemu wszyscy są włączeni i czują się doceniani. Młodzi ludzie uczą się umiejętności potrzebnych do osiągnięcia sukcesu: przywództwa, pracy zespołowej, odporności i inicjatywy.

Wycieczki integracyjne i szkolne

Nasze programy wypraw mogą być dostosowane tak, aby skupiać się na działaniach zespołu mających na celu zachęcenie do integracji, komunikacji i zaufania. Twoi uczniowie rozwijają swoje umiejętności emocjonalne i społeczne, ucząc się polegać na sobie i pracować w zespole.

Zachęcamy szkoły do ​​skontaktowania się z nami w celu omówienia, w jaki sposób możemy z nimi współpracować w celu zapewnienia ambitnego i satysfakcjonującego programu.

Niezależnie od tego, czy Twoja grupa jest duża, czy mała, czy ma określone potrzeby, będziemy w stanie znaleźć rozwiązanie, które spełni Twoje potrzeby.

Rozwijaj Skrzydła

Chodzi o najważniejsze momenty.

Niezależnie od tego, czy jest to skakanie z pomostu do jeziora pod koniec kajakarstwa, pogaduchy w pokojach po zgaszeniu świateł, czy pieczenie kiełbasek nad ogniem, to są wspomnienia. Wyprawy w Świat Natury zapewniają bezpieczne środowisko do zabawy i odkrywania, dając poczucie swobody. Ta wolność w połączeniu z naturalnym środowiskiem to świetny sposób na zwiększenie kreatywności; zamiast polegać na tablecie lub smartfonie w celach rozrywkowych, wykorzystujemy swoją wyobraźnię do gier i zabaw terenowych.

Istnieją przekonujące dowody na poparcie twierdzenia, że ​​wiele dzieci cierpi obecnie na zaburzenie związane z deficytem przyrody, przy czym wiele z nich nie jest w stanie zidentyfikować najbardziej podstawowej flory i fauny. Według badania National Trust z 2008 roku, tylko 1 na 3 dzieci było w stanie zidentyfikować srokę; ale jestem gotów się założyć, że wszyscy będą w stanie poprawnie zidentyfikować logo McDonalds lub Facebook.

Rozwijanie miłości i szacunku do przyrody jest o wiele łatwiejsze, jeśli można spędzać czas na świeżym powietrzu.
Wycieczki dają nam możliwość poznania z pierwszej ręki piękna i różnorodności niesamowitej przyrody, z którą dzielimy nasz świat. Jako rodzice dwójki dzieci nie znamy lepszego zajęcia, które pomogłoby im nauczyć się współczucia i szacunku dla naszej planety.
Anna i Cezary
Trenerzy i nauczyciele