Posty

Do poczytania

Posty blogowe

Kiedy wysłać dziecko na obóz, jaki wiek jest ok?

Gdybym miał odpowiedzieć tu i teraz to 9 lat. Ale moja prawdziwa odpowiedź jest nieco bardziej złożona. Wysłanie dziecka na obóz wiąże się z przygotowaniem.

Powody, dla których wysyłam dzieci na obóz.

Gdy pierwszy raz chciałem wysłać syna na obóz usłyszałem zaskakujące pytania od znajomych: „Nie boisz się? Przecież on będzie tak daleko od domu?”

Tęsknota podczas obozu, mamo! ja chcę wracać!

Moje dziecko jest smutne, płacze do telefonu, że chce wrócić do domu. Co powinienem zrobić? Zanim zdecydujesz, czy zabrać dziecko do domu wcześniej…

Jak spakować plecak na obóz, ważne rzeczy.

Im wcześniej zaczniesz się pakować, tym mniej będziesz się stresował, pewne rzeczy lepiej przygotować wcześniej niż biegać w ostatnim momencie.

Komunikacja podczas wyprawy z rodzicami

Dla nastolatków ważniejsze niż kiedykolwiek jest cyfrowe odłączenie i dlatego nie mają dostępu do swoich ekranów podczas wyprawy.

Czas z dala od mediów ekranowych

Jaki procent dzieci korzysta z urządzenia mobilnego przed swoimi pierwszymi urodzinami? Jaki procent ma własne urządzenie mobilne w wieku 4 lat?

Pięć powodów, by odłączyć siebie od ekranu

Och, jak uwielbiamy sesje na Pintereście, Facebooku czy Instagramie. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedzi, lajki, subskrypcje. Uwielbiamy oglądać zdjęcia…

Program Rozwijaj Skrzydła podczas wypraw

Zdobywasz nowe, ciekawe umiejętności, które mogą pomóc w uwolnieniu Twojego potencjału. Pobudzasz wyobraźnię, uczysz się punktualności, oraz odpowiedzialności.

Rozwijaj Skrzydła

odłączenie & połączenie

Odłączamy na chwilę virtual, aby połączyć siły w realu.
do 0
dni
+ 0
wiek