O nas

Współpraca

Władcy Wody & Zielona Brygada

Rozwijaj skrzydła

Chcemy być Twoim partnerem, przy wychowaniu szczęśliwego, zdrowego i pewnego siebie nastolatka.

Od ponad 21 lat koncentrujemy się na zapewnianiu naszym obozowiczom, uczniom i rodzinom cennych nauk, szkoleń, doświadczeń. Długoterminowe relacje są dla nas ważne i uważamy się bardziej za rodzinę niż za biznes. Po pierwszej wyprawie, mamy nadzieję, że poczujesz się jak członek naszej rodziny. Naszym celem jest, aby każdy czuł się mile widziany i doceniany.

Nasza filozofia polega na wydobywaniu tego, co najlepsze w Tobie, i nie ma lepszego sposobu na zrobienie tego niż dzielenie się wyzwaniami i radościami w podróży ze wspierającą grupą przyjaciół.

Wierzymy, że poczucie wspólnoty w programie letnim jest niezbędne dla osobistego rozwoju dzieci i młodzieży. Nastolatki na naszych wyprawach tworzą zwartą grupę podobnie myślących rówieśników. Kładziemy nacisk na wspólną odpowiedzialność i kulturę dobroci, aby każdy mógł się rozwijać i cieszyć się pozytywnym i pełnym szacunku środowiskiem społecznym. Nasi instruktorzy ułatwiają i zachęcają do tego sposobu myślenia.
Bezpieczeństwo, bezpieczeństwo, bezpieczeństwo! Nasi obozowicze i instruktorzy wiedzą, że są to nasze trzy najważniejsze słowa. Zarządzanie ryzykiem jest podstawą wszystkiego, co robimy. W momencie, gdy dziecko opuści dom, dopóki nie wróci do ciebie, opieka i bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Oznacza to, że w ciągu 21 lat nie doświadczyliśmy poważnego wypadku.

Wyjątkowi instruktorzy. Nasi instruktorzy to nie tylko wychowawcy i trenerzy, ale także mentorzy, wzory do naśladowania i koledzy. Jesteśmy sportowcami, w większości byłymi pływakami. Niektórzy do dziś czynnie uprawiają sport i uczestniczą w zawodach.

Naszym celem jest, aby każdy uczestnik programu Rozwijaj Skrzydła doskonalił swoje umiejętności pływackie, rozwijał hobby i pasje w różnych dziedzinach sportu i rekreacji. Promujemy zdrowie i poczucie własnej wartości poprzez nasze programy edukacyjne, usługi i kreatywność.

Rozwijaj skrzydła

Cieszyć się dniem
w społeczności dzięki interakcji twarzą
w twarz - i bez technologii!

Podróżujemy w obszary w określonym regionie, aby wypróbować różnego rodzaju działania prowadzone przez troskliwych, doświadczonych i entuzjastycznych trenerów, instruktorów i wychowawców.

To nasze wyprawy do natury, zielonego świata, które łatwo przeoczyć w naszym elektronicznym świecie. Władcy Wody wraz z Zieloną Brygadą zapewniają środowisko, w którym dzieci i młodzież mogą wyjść poza strefę komfortu w przyjaznym i zabawnym otoczeniu, otoczonym entuzjastycznymi rówieśnikami i kierowanymi dobrymi wzorami do naśladowania – gdzie zawsze kładzie się nacisk na bezpieczeństwo.

Uwielbiamy to, co robimy i jesteśmy szczęśliwi dzielić się swoją pasją, wiedzą i różnorodnymi doświadczeniami. Możemy obiecać Ci niezapomniane wrażenia z wyprawy.

komunikacja kreatywność współpraca

Obozy Bez Telefonu

Zanurzenie się w świecie przyrody pozwala lepiej zrozumieć, jak to wszystko działa razem.

Wszyscy nasi pracownicy to doświadczeni, wykwalifikowani instruktorzy, wychowawcy i trenerzy z pasją do nauczania i umiejętnościami tworzenia dobrych pomysłów, budowania kreatywnych zespołów i dbania o bezpieczeństwo.

Naszą misją jest maksymalne wykorzystanie naszych umiejętności jako edukatorów, aby zapewnić ekscytujące, kreatywne i oparte na współpracy doświadczenia dla obozowiczów.

Chcemy zapewniać działania, które pozwalają zwracać uwagę na  odpowiedzialność środowiskową i społeczną. Wierzymy, że lato to czas na zaangażowanie dzieci i młodzieży, wyobraźnię i dobrą zabawę!  

Budowanie zespołu

Inspiracje, wiedza, wyobraźnia w kontakcie z naturą

Nasz program wypraw ma na celu współpracę grup, dzięki czemu wszyscy są włączeni i czują się doceniani.

Pomagamy w przeprowadzeniu zajęć z różnych przedmiotów, aby dostosować badania terenowe do twojego obecnego programu nauczania.

Biologia

Prowadzimy zajęcia, które pomagają ożywić świat wokół nas. Pokazujemy rośliny jadalne, trujące, zdobywamy wiedzę na temat lokalnej zwierzyny oraz obserwujemy zmiany pór roku.

Środowisko

Zrozumienie środowiska i jego wpływu na naszą planetę. Energia odnawialna i technologia oszczędzania wody, a także przetwarzanie odpadów, aby wyżywić lasy.

Ochrona

Wykonujemy zadania związane z ochroną przyrody. Dają one praktyczne doświadczenia, w jaki sposób możemy chronić i ulepszać nasze środowisko.

Historia

Wykorzystując fort, twierdzę, zamek z różnej epoki jako narzędzie edukacyjne, możemy ożywić prehistorię, dając uczniom prawdziwe zrozumienie, jak żyli przodkowie.

Rozwijaj Skrzydła

odłączenie & połączenie

Odłączamy na chwilę virtual, aby połączyć siły w realu.
do 0
dni
+ 0
wiek