Odłączenie

Rozwijaj Skrzydła

Odłączenie

Odłączenie

W szybkim, nowoczesnym świecie możemy zwolnić

Oferujemy pełne wrażeń odłączenie, po to by „zresetować” swoje relacje z technologią, telefonami komórkowymi, grami internetowymi i innymi urządzeniami elektronicznymi. Rozwijamy nowe zainteresowania oraz utrzymujemy kontakty towarzyskie twarzą w twarz.

Ilu rzeczy NIE robimy, ponieważ jesteśmy online?

Czytanie książki, rolki, wspinaczka, nasze hobby które cierpią, gdy nie wyłączamy telefonów i komputerów. Spędzanie kilku godzin dziennie w mediach społecznościowych może zmniejszyć zdolność do czerpania radości z prawdziwego życia. Jeśli spędzasz zbyt dużo czasu online, możesz nie mieć wystarczająco dużo czasu na odpoczynek, naukę lub spędzanie czasu z bliskimi.

Im bardziej otaczamy się nową technologią, tym bardziej jesteśmy zestresowani

Źródłem wielu napięć i problemów psychicznych u młodych ludzi są media społecznościowe, m. in poprzez mechanizm porównań społecznych. Według ekspertów prawie 20% osób posiadających konta w mediach społecznościowych nie może wytrzymać dłużej niż trzy godziny bez ich sprawdzenia. Wpływa to na zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Trolle, hejterzy i głupie docinki osób w komentarzach mogą dołować i stresować.

Dzieci, młodzież są zaangażowane w działania dnia i ich nowe relacje.

Na obozie panuje koleżeństwo. Dzieci i młodzież uczą się ufać innym, rozwiązują zadania, pokonują trudności bez uciekania się do wysyłania SMS-ów. Bez rodziców, nauczyciela, trenera obserwujących lub oceniających, mogą podejmować ryzyko i próbować nowych rzeczy, nie martwiąc się o presję, jaką normalnie odczuwają w codziennym życiu. Nie chodzi już o bycie najlepszym, chodzi o dumę.
To jak powrót do lekcji podstaw, w jaki sposób budować pewność siebie, nawiązywać przyjaźnie i radzić sobie samodzielnie. To letnie westchnienie ulgi, że nie muszą cały czas sprawdzać mediów społecznościowych. Są w stanie dobrze się bawić i próbować nowych rzeczy oraz samodzielnie rozwiązywać problemy bez mamy i taty. Dzieci i nastolatki mogą wreszcie być w tej chwili, nie martwiąc się, że coś przegapią! Doświadczenie, którego nie można przegapić!
Cezary Wereszczyński
Założyciel, trener, nauczyciel, ratownik

Kreatywna grupa

Wyprawy pełne śmiechu, przygód i mega pomysłów.

Praca w grupach wpływa na uczniów niezwykle pozytywnie, gdyż oprócz zdobywania wiedzy, uczą się tolerancji, życzliwości, szacunku wobec drugiej osoby, wzmacniają między sobą więzi. Wielokrotnie dzięki wspólnym zabawom rodzą się nowe przyjaźnie, co jest niebywale ważne dla poszukującego akceptacji i bratniej duszy młodego człowieka.

List do rodziców zamiast SMS

Możesz nie słyszeć głosu swojego dziecka, ale nic nie przebije listu, w którym dowiesz się o nowych przyjaciołach i nowych doświadczeniach na obozie.

Ognisko, gwiazdy, gry nocne

Relaks i zabawa przy ognisku pod gwiazdami. Nocne zwiedzanie fortu, gry terenowe, podchody z latarkami. Nocne pogaduchy w pokojach. Super wspomnienia.

Obozy Bez Telefonu

Oferta 2020/21

Obozy
na zielono

Lato to czas na tworzenie i odkrywanie! Pełne akcji gry terenowe, spływy kajakowe i pontonowe, trekking, gry fabularne Fort i Twierdza. Góry, lasy, łąki i woda. Z dala od miasta gdzie szukamy oddechu i spokoju. Zdobywamy nowe umiejętności, odkrywamy swoje pasje i talenty.

Obozy Sportowe

Obozy pływackie w połączeniu z innymi dyscyplinami, tenis ziemny, spinning, narty wodne, kajaki, stretching i elementy crossfitu. Do tego bogaty program gier kreatywnych, terenowych i szkoleń mentalnych. Na obozy pływackie mogą jechać osoby, które potrafią pływać 2 stylami.

Wycieczki
na zielono

Wycieczki dla grup szkolnych mają na celu eksplorację i lepsze zrozumienie świata, w którym żyjemy. Wyprawy są ekscytujące, zabawne, uczą samodzielności i adaptacji w nieznanym otoczeniu. Uczniowie rozwijają pasje, zabierają do domu nowe umiejętności i pomysły.

Zielone Szkoły

Korzyści płynące z uczestnictwa na Zielonych Szkołach obejmują inspirację, radość, pracę zespołową, zwiększanie pewności siebie i samodzielności, a także nawiązywanie trwałych przyjaźni. Bezpieczeństwo, dobre samopoczucie w trakcie wypraw to nasz priorytet.

Rozwijaj Skrzydła

odłączenie & połączenie

Odłączamy na chwilę virtual, aby połączyć siły w realu.
do 0
dni
+ 0
wiek