O nas

Współpraca

Władcy Wody
& Zielona Brygada

Rozwijaj skrzydła

Chcemy być Twoim partnerem, przy wychowaniu szczęśliwego, zdrowego i pewnego siebie nastolatka.

Od ponad 21 lat koncentrujemy się na zapewnianiu naszym obozowiczom, uczniom i rodzinom cennych nauk, szkoleń, doświadczeń. Długoterminowe relacje są dla nas ważne i uważamy się bardziej za rodzinę niż za biznes. Po pierwszej wyprawie, mamy nadzieję, że poczujesz się jak członek naszej rodziny. Naszym celem jest, aby każdy czuł się mile widziany i doceniany.

Nasza filozofia polega na wydobywaniu tego, co najlepsze w Tobie, i nie ma lepszego sposobu na zrobienie tego niż dzielenie się wyzwaniami i radościami w podróży ze wspierającą grupą przyjaciół.

Wierzymy, że poczucie wspólnoty w programie letnim jest niezbędne dla osobistego rozwoju dzieci i młodzieży. Nastolatki na naszych wyprawach tworzą zwartą grupę podobnie myślących rówieśników. Kładziemy nacisk na wspólną odpowiedzialność i kulturę dobroci, aby każdy mógł się rozwijać i cieszyć się pozytywnym i pełnym szacunku środowiskiem społecznym. Nasi instruktorzy ułatwiają i zachęcają do tego sposobu myślenia.
Bezpieczeństwo, bezpieczeństwo, bezpieczeństwo! Nasi obozowicze i instruktorzy wiedzą, że są to nasze trzy najważniejsze słowa. Zarządzanie ryzykiem jest podstawą wszystkiego, co robimy. W momencie, gdy dziecko opuści dom, dopóki nie wróci do ciebie, opieka i bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Oznacza to, że w ciągu 21 lat nie doświadczyliśmy poważnego wypadku.

Wyjątkowi instruktorzy. Nasi instruktorzy to nie tylko wychowawcy i trenerzy, ale także mentorzy, wzory do naśladowania i koledzy. Jesteśmy sportowcami, w większości byłymi pływakami. Niektórzy do dziś czynnie uprawiają sport i uczestniczą w zawodach.

Naszym celem jest, aby każdy uczestnik programu Rozwijaj Skrzydła doskonalił swoje umiejętności pływackie, rozwijał hobby i pasje w różnych dziedzinach sportu i rekreacji. Promujemy zdrowie i poczucie własnej wartości poprzez nasze programy edukacyjne, usługi i kreatywność.

komunikacja kreatywność współpraca

Rozwijaj skrzydła

Cieszyć się dniem
w społeczności dzięki interakcji twarzą
w twarz - i bez technologii!

Podróżujemy w obszary w określonym regionie, aby wypróbować różnego rodzaju działania prowadzone przez troskliwych, doświadczonych i entuzjastycznych trenerów, instruktorów i wychowawców.

To nasze wyprawy do natury, zielonego świata, które łatwo przeoczyć w naszym elektronicznym świecie. Władcy Wody wraz z Zieloną Brygadą zapewniają środowisko, w którym dzieci i młodzież mogą wyjść poza strefę komfortu w przyjaznym i zabawnym otoczeniu, otoczonym entuzjastycznymi rówieśnikami i kierowanymi dobrymi wzorami do naśladowania – gdzie zawsze kładzie się nacisk na bezpieczeństwo.

Uwielbiamy to, co robimy i jesteśmy szczęśliwi dzielić się swoją pasją, wiedzą i różnorodnymi doświadczeniami. Możemy obiecać Ci niezapomniane wrażenia z wyprawy.

Rozwijaj Skrzydła

odłączenie & połączenie

Odłączamy na chwilę virtual, aby połączyć siły w realu.
do 0
dni
+ 0
wiek